twitter
telegram
instagram
Tamasha
aparat
mpharma
چهارشنبه, 12 شهریور 1399 16:07

نمایشگاه ایران فارما به تعویق افتاد

Written by

به گزارش روابط عمومی سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران، دکتر احمد شیبانی رییس هیئت‌مدیره سندیکا در نشست خبری این سندیکا که به مناسبت روز داروساز برگزار شد، از برگزاری ششمین نمایشگاه بین‌المللی دارو و صنایع وابسته ایران (ایران فارما) با 2 ماه تاخیر خبر داد.

دکتر شیبانی ضمن تبریک روز داروساز به کلیه فعالان این صنعت اذعان داشت: نمایشگاه ایران فارما طی سال‌های اخیر به یکی از رویدادهای مهم صنعت داروسازی در سطح کشور و منطقه تبدیل شده است و این اتفاق به دلیل مشارکت گسترده شرکت‌های تولیدکننده داخلی و همچنین شرکت‌های خارجی می‌باشد و به دلیل اهمیت حضور این شرکت‌ها برگزاری این رویداد به دلیل شیوع ویروس کرونا در تاریخ اعلام شده امکان‌پذیر نمی‌باشد.

وی با بیان اینکه حفاظت از سلامتی هموطنان عزیزمان از اولویت‌های اصلی این سندیکا است،گفت: با توجه به آمادگی دبیرخانه جهت اجرای این رویداد، به محض مساعد شدن شرایط ششمين نمایشگاه بين‌المللی دارو وصنایع وابسته (ایران فارما ۲۰۲) برگزار خواهد شد.

واگذاری فضاهای تبلیغاتی ششمین نمایشگاه بین‌المللی دارو و صنایع وابسته ( ایران فارما 2020) امروز 11 مرداد آغاز ‌شد.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه ایران‌فارما فضاهای تبلیغاتی این رویداد به صورت بصری و در فضای محیطی مصلای امام خمینی انجام خواهد شد.

علاوه بر این، تبلیغات مذکور در کتاب نمایشگاه ششم و بولتن‌های روزانه این نمایشگاه منتشر شده و بین بازدیدکنندگان و غرفه داران توزیع می‌گردد.

گفتنی است نمایشگاه ایران فارما در دوره قبل، میزبان 550 شرکت دارویی داخلی و خارجی بوده و طبق آمارهای منتشر شده بیش از چهل هزار تن از این نمایشگاه بازدید کرده‌اند.

شرکت های تولیدکننده دارو برای هماهنگی انجام تبلیغات محیطی در این دوره می توانند با شماره‌های 88203845 و 88203846؛ واحد بازاریابی این نمایشگاه تماس حاصل نمایند.

 به گزارش ستاد خبری ششمین نمایشگاه بین المللی دارو و صنایع وابسته (ایران فارما 2020)، دبیرخانه این رویداد در نظر دارد با هدف تامین سلامت و رعایت فاصله گذاری اجتماعی در دوران همه گیری ویروس کرونا (COVID-19) و با پیروی از پروتکل‌های بهداشتی اعلام شده از سوی سازمان جهانی بهداشت WHO و دیگر مراجع ملی و بین المللی، با تهیه "منشور مقررات بهداشتی نمایشگاه ایران فارما" و به روزرسانی پیوسته آن و نظارت بر انجام صحیح مفاد منشور طی روزهای آماده سازی و برگزاری نمایشگاه، تجربه سلامت و امنی برای مخاطبان این رویداد بین‌المللی رقم بزند.

گفتنی است ششمین نمایشگاه بین المللی دارو و صنایع وابسته (ایران فارما 2020)، 1 تا 3 مهرماه سال جاری( 22 تا 24 سپتامبر) در مصلای امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد.

دوشنبه, 22 ارديبهشت 1399 14:29

پلان نمایشگاه

Written by
 
سالن اصلی

پیش ثبت‌نام ششمین نمایشگاه بین‌المللی دارو و صنایع وابسته ایران‌فارما 2020 از تاریخ 18 آذرماه آغاز شد. به گزارش دبیرخانه نمایشگاه ایران‌فارما 2020، با گذشت تنها سه هفته، بیش از 300 شرکت، با تکمیل فرم‌های پیش ‌ثبت‌نام، برای حضور در ششمین دوره از این رویداد ابراز تمایل کردند و بر اساس اولویت تاریخ ثبت‌نام در حال جانمایی هستند.

در صورت ادامه این روند، پیش‌بینی می‌شود تا پایان ژانویه 2020، تمام فضاهای نمایشگاهی این رویداد جانمایی شود. این در حالی است که با توجه به افزایش تقاضا و عدم امکان جانمایی تعداد زیادی از شرکت‌ها در ایران‌فارما 2019، سالن رواق مصلا نیز به فضای نمایشگاهی این دوره اضافه شده است. ششمین نمایشگاه بین‌المللی دارو و صنایع وابسته ایران‌فارما 2020 از 1 تا 3 مهرماه 1399 در مصلای بزرگ امام خمینی ره برگزار خواهد شد.

نماینده‌های پاویون‌های چین و هند، در نشست‌هایی جداگانه با دبیرخانه نمایشگاه ایران‌فارما، مراتب رضایت شرکت‌کنندگان نمایشگاه ایران فارما 2019 را به سمع و نظر دبیرخانه این نمایشگاه رساندند و درباره جزئیات و آمار این دوره از نمایشگاه به گفتگو و تبادل نظر پرداختند.
همچنین، طی این جلسات، مقرر شد پاویون‌های این دو کشور در ایران‌فارما 2020 نیز به کار خود ادامه دهند. نمایندگان چین و هند اظهار داشتند که با توجه به بازخوردهای مثبت و درخواست‌های رسیده، پیش‌بینی می‌شود افزایش چشم‌گیری در میزان مشارکت این دو کشور در ایران‌فارما 2020 شاهد باشیم.

ششمین نمایشگاه بین‌المللی دارو و صنایع وابسته ایران‌فارما 2020، از 1 تا 3 مهرماه 1399 در مصلای بزرگ تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه بین‌المللی ایران فارما پیش ثبت نام غرفه‌های ایران فارما 2020 روز دوشنبه 18 آذرماه ساعت 10:00 صبح آغاز خو اهد شد.
قابل ذکر است اولویت ثبت نام نهایی و جانمایی غرفه‌ها با شرکت‌هایی است که از زمان آغاز پیش ثبت نام اولیه اقدامات لازم را بر اساس پیش نویس قرار داده شده در سایت نمایشگاه به نشانی www.iphexpo.com انجام داده باشند.
نمایشگاه ایران‌فارما ۲۰۲۰، اول تا سوم مهرماه ۱۳۹۹ ( ۲۲ الى ۲۴ سپتامبر) در مصلای امام خمینی ( ره) برگزار می‌شود.

 ثبت‌نام برای حضور در نمایشگاه ایران‌فارمای ۲۰۲۰ از هجدهم آذرماه آغاز و با استقبال خوب شرکت ها و هلدینگ ها روبه‌رو شده است.

به گزارش ستاد خبری ششمین نمایشگاه بین المللی ایران فارما پس از فعال شدن درگاه ثبت‌نام وبسایت ایران‌فارما از ساعت ۱۰ صبح دوشنبه هجدهم آذرماه برای رزرو غرفه و حضور در نمایشگاه سال ۲۰۲۰ ظرف ۲۴ ساعت بیش از۷۰ درصد فضای ایران‌فارما ۲۰۲۰ تکمیل شد . به گزارش دبیرخانه نمایشگاه ایران فارما سال آینده رواق مصلا نیز در اختیار ششمین نمایشگاه بین المللی ایران‌فارما خواهد بود که ۳۰ درصد به فضای نمایشگاهی آن اضافه می‌کند.
با وجود این افزایش فضا، استقبال شرکت‌ها و هلدینگ های تولید دارو و صنایع وابسته در حدی بوده که در کمتر از ۲۴ ساعت پس از فعال شدن بخش ثبت‌نام، بیش از ۷۰ درصد غرفه‌ها و فضای نمایشگاهی رزرو و پر شده است.
امکان ثبت‌نام و دریافت غرفه‌های باقی‌مانده تا زمان تکمیل فضا، در نشانی www.iphexpo.com فراهم است.

نمایشگاه ایران‌فارما ۲۰۲۰، اول تا سوم مهرماه ۱۳۹۹ ( ۲۲ الى ۲۴ سپتامبر) در مصلای امام خمینی ( ره) برگزار خواهد شد.

ارتباط با ما

نماینده‌های ما